floty
QoAAAAASUVORK5CYII=

naprawa
Naprawy

Naprawy

Więcej
serwis
Serwis

Serwis

Więcej
flotyyy
Floty

Floty

Więcej
kontakt
Kontakt

Kontakt

Więcej

Od wielu lat współpracujemy z wieloma firmami z branży Car Fleet Management, leasingowymi, zarządzającymi flotami oraz posiadającymi własny tabor pojazdów. Dzisiaj z dumą do grona naszych kluczowych klientów zaliczamy ścisłą czołówkę branży CFM,  to nasi najwięksi usługodawcy. Dokładamy wszelkich starań by środowisko naszej współpracy cechował profesjonalizm i partnerstwo, a jej efekty były realizacją zbieżnych celów biznesowych.
Dzięki różnorodności oraz wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, staliśmy się podmiotem rozpoznawalnym na rynku, Mając świadomość tego, jak ważnym czynnikiem związanym z likwidacją szkody jest czas, w którym unieruchomione auto pozostaje w serwisie, zawarliśmy wiele umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Pozwalają nam one na wykonywanie samolikwidacji, co w przypadku drobnych kolizji pozwala nam znacznie skrócić okres naprawy uszkodzonego pojazdu.
W swojej ofercie posiadamy samochody zastępcze różnych klas.  Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważnym elementem w wykonywaniu obowiązków służbowych jest pojazd zastępczy.
W szczególnym przypadkach, jesteśmy w stanie świadczyć usługę „door to door”
Dopełnieniem naszej oferty jest wykonywanie szerokiego zakresu napraw mechanicznych, sezonowa wymiana oraz przechowalnia opon.

Nasi klienci mogą skorzystać ze szczególnego programu rabatowego PROFITASSISTANCE