Brak obrazka
QoAAAAASUVORK5CYII=

naprawa
Naprawy

Naprawy

Więcej
serwis
Serwis

Serwis

Więcej
flotyyy
Floty

Floty

Więcej
kontakt
Kontakt

Kontakt

Więcej

Zajmujemy się kompleksowo naprawami samochodów po kolizjach drogowych. Nasz serwis dokonuje wszystkich niezbędnych napraw blacharskich, mechanicznych oraz lakierniczych.
Klient ma prawo wyboru jakie części zamienne chce zastosować przy naprawie swojego pojazdu. Do naprawy używamy części oryginalnych, jak i  zamienników dobrej jakości, nie stosujemy najtańszych zamienników. Na wykonane usługi udzielamy 2 letniej gwarancji.
Podczas przyjęcia samochodu do naprawy wystawiany jest szacunkowy kosztorys naprawy, który następnie jest weryfikowany po demontażu samochodu. Na życzenie klienta możemy wykonać dokumentację zdjęciową z każdego etapu naprawy. Możemy rónież sporządzić szczegółowy kosztorys w programie AUDATEX

Wykonujemy naprawy bezgotówkowe, CARLUX przejmuje na siebie również trudne negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi odnośnie zakresu i technologii przeprowadzanej naprawy.

Od nas zawsze wyjedziecie Państwo samochodem naprawionym w 100%. 

Dzięki dyrektywom GVO każdy naprawiony u nas samochód nie traci gwarancji producenta.

Naprawa samochodów w Lublinie

Od lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług naprawy samochodów w Lublinie. Nasze szerokie doświadczenie, zaawansowane zaplecze oraz skoncentrowanie na potrzebach kierowców powodują, że nasza oferta jest korzystną alternatywą dla innych serwisów. Wystarczy tylko sprawdzić opinie o nas, aby przekonać się, że warto korzystać z naszej oferty!

Przyjmujemy samochody wszystkich marek, a także niezależnie od charakteru uszkodzeń. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem mechanicznym, blacharskim i lakierniczym, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie całościowo z większością problemów pojawiających się w samochodach nowszych i starszych generacji.

Przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę samochodów w celu określenia dokładnego powodu usterki. Nasi specjaliści mogą od razu przystąpić do pracy i jeszcze tego samego dnia przekazać Państwu sprawny samochód. W przypadku bardziej złożonych usterek usługi staramy się realizować w możliwie jak najkrótszych terminach.

Zapewniamy także przystępne ceny naszych usług oraz materiałów i części zamiennych. Korzystając z usług naszego warsztatu samochodowego, nie muszą Państwo obawiać się o wysokie ceny związane z serwisem swojego samochodu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty lub chcą uzyskać wstępną wycenę prac serwisowych, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez internet. Przygotujemy indywidualną ofertę specjalnie dla Państwa.

Szybka i tania naprawa samochodów Lublin ­– wybierz nasz serwis, zadzwoń do nas lub przyjedź na miejsce!

Nasi klienci mogą skorzystać ze szczególnego programu rabatowego PROFITASSISTANCE