zgloszenie_szkody
QoAAAAASUVORK5CYII=

naprawa
Naprawy

Naprawy

Więcej
serwis
Serwis

Serwis

Więcej
flotyyy
Floty

Floty

Więcej
kontakt
Kontakt

Kontakt

Więcej

Pierwsze chwile po wypadku lub kolizji bywają trudne. Dlatego otwierając się na współpracę z nami możecie Państwo liczyć na wsparcie i pomoc w działaniu. Należy pamiętać, że przed zgłoszeniem szkody koniecznie trzeba przygotować odpowiednie dokumenty ubezpieczeniowe lub dane sprawcy. Dla szkód w pojazdach  muszą Państwo przygotować dane z dowodu rejestracyjnego (np. numer rejestracyjny, rok produkcji, data pierwszej rejestracji, numer nadwozia).Ubezpieczyciel z pewnością poprosi o fachową opinię i zdjęcia uszkodzeń w pojeździe. Dlatego zawsze warto mieć przy sobie kontakt do warsztatu takiego jak nasz, dysponującego możliwością rzeczowej oceny szkód.

 

Stało się! Przytrafiła Ci się drogowa kolizja. Spokojnie! Krok po kroku powiemy
Ci jak postąpić:

• Postaraj się jak najszybciej uzyskać od sprawcy dane jego ubezpieczyciela.
• Na miejscu wypadku można spisać oświadczenie, w którym te dane się powinny znaleźć.
• Zrób zdjęcia z miejsca kolizji i uszkodzonych pojazdów.
• Jeśli na miejsce szkody przybyła policja to ona musi podać Ci dane ubezpieczyciela i numer polisy sprawcy.
• Następnie musisz zgłosić szkodę do towarzystwa ubezpieczeniowego( i wpaść w tryby zawiłego procesu likwidacji szkody)  lub po prostu przyjedź do nas,  my załatwimy wszystko za ciebie.

Przeprowadzimy Cię sprawnie przez cały proces likwidacji szkody wobec ubezpieczyciela. Wystarczy jedna wizyta w naszym serwisie w celu zgłoszenia szkody. Rozliczeniem kosztów za naprawę, holowanie, samochód zastępczy zajmuje się całkowicie warsztat.

Nasi klienci mogą skorzystać ze szczególnego programu rabatowego PROFITASSISTANCE