Brak obrazka
QoAAAAASUVORK5CYII=

naprawa
Naprawy

Naprawy

Więcej
serwis
Serwis

Serwis

Więcej
flotyyy
Floty

Floty

Więcej
kontakt
Kontakt

Kontakt

Więcej

Naprawy powypadkowe w Lublinie

Zapewniamy kompleksowe usługi napraw powypadkowych dla naszych klientów z Lublina oraz okolicznych miejscowości. Nasza oferta jest skierowana do właścicieli każdego typu samochodów, dlatego gdy pojawia się problem, zawsze jesteśmy o dyspozycji.

Dla wygody klientów wybierających nasze usługi realizujemy naprawy bezgotówkowe w porozumieniu z firmami ubezpieczeniowymi. Wykonujemy szczegółowe opisy i wyceny uszkodzonych pojazdów na potrzeby ubezpieczycieli. Także istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego na czas realizacji naprawy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Kładziemy nacisk na jakość – precyzję i najlepsze materiały, ponieważ to w ten sposób udaje nam się prowadzić naprawy tak, aby po wypadkach nie było żadnego śladu. Posiadamy nowoczesne zaplecze do napraw mechanicznych, blacharskie i lakiernicze oraz wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych klientów kompleksową i fachową obsługę nawet w przypadku skomplikowanych uszkodzeń, które wymagają szerokiej wiedzy, umiejętności i specjalistycznego sprzętu.

Prowadzimy naprawy powypadkowe w Lublinie zawsze w przystępnych i konkurencyjnych cenach w stosunku do innych warsztatów. Również gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń. To powoduje, że mamy tak wielu zadowolonych klientów i ciągle dołączają do nich nowi. Dlatego jeżeli w wypadku twój samochód został uszkodzony, zadzwoń właśnie do nas, a my będziemy mogli zająć się dla ciebie resztą.

Naprawy powypadkowe Lublin – czekamy na kontakt!

Nasi klienci mogą skorzystać ze szczególnego programu rabatowego PROFITASSISTANCE