samochody_zastepcze
QoAAAAASUVORK5CYII=

naprawa
Naprawy

Naprawy

Więcej
serwis
Serwis

Serwis

Więcej
flotyyy
Floty

Floty

Więcej
kontakt
Kontakt

Kontakt

Więcej

Samochód zastępczy

Szanując drogocenny czas naszych klientów oraz zdając sobie sprawę z faktu, jak ważnym elementem codziennego funkcjonowania jest własny środek komunikacji, zapewniamy auto zastępcze na czas naprawy uszkodzonego samochodu.

Posiadamy własne samochody różnych marek i różnej klasy oraz współpracujemy z miejscowymi wypożyczalniami. Wszystkie auta zastępcze są regularnie serwisowane i posiadają ważne badania techniczne.

Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm.

W naszym warsztacie samochodowym zdajemy sobie sprawę z tego, że oddanie samochodu do naprawy może spowodować wiele trudności. Brak podstawowego środka transportu jest problemem przy dojazdach do pracy, szkoły czy na zakupy. Dlatego naszym klientom oferujemy samochód zastępczy w Lublinie w takich przypadkach – wtedy nie muszą Państwo rezygnować z komfortu na czas naprawy uszkodzonego samochodu w naszym warsztacie.

Samochody zastępcze oferujemy przede wszystkim klientom korzystającym w naszych usług napraw powypadkowych. Wtedy samochód zazwyczaj pozostaje w warsztacie na dłuższy czas i możliwe jest wynajęcie samochodu zastępczego na koszt ubezpieczyciela, który pokrywa wtedy związane z nim wydatki. Jest to możliwe niezależnie od tego, czy korzystają Państwo z samochodu do celów służbowych czy też prywatnych. To najwygodniejsza opcja, ponieważ klient nie musi ponosić żadnych kosztów, dlatego transakcja jest całkowicie bezgotówkowa.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy samochody komfortowo wyposażone i bezpieczne. Dzięki nim codzienne dojazdy nie będą już żadnym problemem. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z takiej oferty, wtedy prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami, którzy zajmą się dla Państwa wszystkimi formalnościami związanymi z korzystaniem z samochodu zastępczego.

 

Samochód zastępczy – Lublin – gdy jest potrzebny, zawsze jesteśmy do usług!

 

Img 1963
Img 1966
Img 1989
Nr 6
  

Nasi klienci mogą skorzystać ze szczególnego programu rabatowego PROFITASSISTANCE